Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Tajvani i përfundoi ushtrimet dyditore dhe paralajmëroi të reja për shtator

- Forcat e armatosura të Tajvanit sot i përfunduan ushtrimet dyditore të njësiteve artilerike në jug të ishullit, njoftuan përfaqësues ushtarakë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle