Evropë SQEvropë.Portal SQ

“Tajms”:Londra negocion me Kievin për dërgim të raketave

- Qeveria britanike po negocion me Ukrainën për shitjen e raketave "tokë-tokë" dhe "ajër-tokë", njoftoi Tajmsi londinez.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle