0_Web_Ballina – Sllajder SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Tajms: Perëndimi përgatit sanksione për liderët e serbëve të Bosnjës që të shmangë luftë

Forcat perëndimore përgatisin sanksione kundër liderëve të serbëve të Bosnjës të cilët për shkak të hapave të tyre do të mund të shkaktojnë shpërbërjen e BeH-së dhe të fillojnë konflikt të ri në Ballkan, shkruan sot gazeta britanike Tahms, transmeton Beta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle