0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQIntervistë SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Tabur: Estonia kursen më shumë se dy për qind të PBB-së duke përdorur vetëm nënshkrimet digjitale në vend të qarkullimit të letrës

Me përdorimin vetëm të nënshkrimit digjital, Estonia kursen diçka më shumë se dy për qind të PBB-së, aq sa është pjesa që vendi e shpenzon për mbrojtjen, me çka ky shërbim kyç i shoqërisë digjitale e paguan praktikisht mbrojtjen e Estonisë, shprehet në intervistën për MIA-n Lauri Tabur, eksperti kryesor i Qendrës estone për zhvillim ndërkombëtar dhe ish rektor i Akademisë Estone të Shkencave të Sigurisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle