0_Sport,Portal SQRezultatet SQSport SQSport.Slajder SQ

Tabela e medaljeve – Kina mban kreun me 34 medalje të arta

Dita e 14-të e Lojërave Olimpike në Tokio solli kompletimin e 28 medaljeve në atletikë, çiklizëm, boks, mundje, kajak/ kanoe në ujëra të qetë, karate, not, futboll, hokej në bar, skejtbording, kërcime në ujë, ngjitje sportive dhe ping-pong.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle