Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

SYRIZA ka dorëzuar amendamente për test të detyrueshëm për personat e pavaksinuar

Përmes amendamentit, opozitarja SYRIZA kërkon masa për të pavaksinuarit, në fakt test të detyrueshëm për hyrje në të gjitha ambientet e mbyllura, që hyjnë në fuqi të shtunën, të zgjerohen dhe të vlejnë edhe për objektet religjioze, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle