0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Svetllan Stoev: Dialogu mes Sofjes dhe Shkupit patjetër të vazhdojë, duhet të ndërtojmë politikë pragmatike

Dialogu mes Bullgarisë dhe Maqedonisë së Veriut patjetër të vazhdojë edhe në të ardhmen për realizimin e qëllimit të vetëm dhe të përbashkët- vendi të fillojë negociatat me BE-në, ka deklaruar sot ushtruesi i detyrës ministër për Punë të Jashtme të Bullgarisë, Svetllan Stoev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle