0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Sulmuesi tajlandez i cili vrau 34 persona, në mesin e të cilëve edhe bashkëshorten dhe fëmijën e tij, ka bërë vetëvrasje

- Sulmuesi i cili sot vrau të paktën 34 persona, në mesin e të cilëve edhe fëmijë në një kopsht të fëmijëve në pjesën verilindore të Tajlandës, i ka vrarë edhe bashkëshorten dhe fëmijën e tij, ndërsa pastaj ka bërë vetëvrasje, deklaroi zëdhënësi i policisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle