Botë SQBotë.Portal SQKorrespondentë Botë

Sulmuesi në shkollën e mesme në Parklend u deklarua fajtor

Nikollas Kruz, sulmuesi në shkollën e mesme në Parklend, të Floridas, sot në seancën gjyqësore u deklarua fajtor për vrasjen e 17 personave - 14 nxënës dhe tre punonjës në shkollë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle