Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Sulmuesi në Denver, i cili vrau pesë persona, i ka njohur viktimat

Sulmuesi i armatosur, i cili ka vrarë pesë persona dhe ka plagosur dy në disa lokacione në Denver, i ka zgjedhur viktimat e tij në bazë të raporteve personale dhe afariste, kumtuan autoritetet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle