Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Sulmohet një bazë ushtarake amerikane në Siri

Sot u sulmua një bazë ushtarake e SHBA-së dhe koalicioni perëndimor në afërsi të fshatit sirian Al Tanf bea, njoftoi televizioni Al Arabia.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle