0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniKronikë SQKronikë.portal SQLajme nga komunat SQ

Sulmohet dhe grabitet një banor i Kumanovës

Një banor i Kumanovës është sulmuar dhe grabitur nga dy persona, kumtoi sot SPB Kumanovë. "Në mëngjes  në orën 05:12 në SPB Kumanovë, një e punësuar në pompën e benzinës në rrugën "Industriska", ka paraqitur se tek ata është lënduar një person.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle