0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Kriza ukrainase do të dominojë në Samitin e liderëve të BE-së në Versaj

Liderët e BE-së sot do të përpiqen të gjejnë mënyrë urgjente të menaxhojnë me pasojat e pushtimit rus ndaj Ukrainës që e përkeqëson ekonomin e Evropës dhe ekspozon  nevojën për mbrojtje më të fuqishme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle