Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Sulmet e talebanëve çuan drejt katastrofës humanitare në Afganistan

Qeveria afgane sot shprehu shqetësim për shkak të sulmeve brutale të talebanëve mbi qytetet, gjë që çoi drejt krimeve të luftës, shkeljen e të drejtave të njeriut dhe katastrofat humanitare në vend.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle