0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Sulme hakerike – të pakapshme sajtet e Qeverisë ukrainase dhe MPJ-së

Disa faqe të internetit të organeve shtetërore ukrainase, përfshirë edhe faqet e qeverisë dhe Ministrisë së Punëve të Jashtme, janë të pakapshme, lajmëruan sot pasdite mediumet britanike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle