Botë SQBotë.Portal SQ

Sulm vdekjeprurës në aeroportin në Kabul

Një anëtar afgan i sigurimit sot është vrarë kur pjesëtarët e forcave afgane të sigurisë dhe ushtarë nga Gjermania dhe SHBA-ja janë përplasur me sulmues të panjohur në portën veriore të aeroportit në Kabul, lajmëroi DPA-ja

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle