0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Sulm në një metro në Tokio, dhjetë të plagosur

Të paktën dhjetë persona janë plagosur dje në një metro në Tokio, kur tani për tani një burrë i paidentifikuar i ka sulmuar udhëtarët me thikë dhe më pas është arratisur.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle