0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Sulm kibernetik në faqen e fejsbukut të Universitetit “Shën. Cirili dhe Metodi”

Universiteti “Shën. Cirili dhe Metodi” në Shkup kumtoi se është bërë sulm kibernetik në faqen e tyre të Fejsbukut dhe se për momentin ajo kontrollohet nga subjekt i panjohur.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle