0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQ

Sugareski jep dorëheqje nga funksioni kryetar dhe anëtar i Bordit Mbikëqyrës të LSDM-së

Kryetari dhe anëtari i Bordi Mbikëqyrës së LSDM-së Goran Sugareski sot njoftoi se jep dorëheqje nga ky funksioni në partinë socialdemokrate.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle