Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Suedia vendosë masa më të ashpra, kafenetë dhe restorantet me orar deri në orën 23:00

Qeveria suedeze sot vendosi masa më të ashpra në luftën kundër numrit të rritur të infektimeve me koronavirus, që përfshijnë edhe ndalesë për punë të kafeneve, bareve dhe restoranteve pas orës 23:00.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle