Evropë SQEvropë.Portal SQ

Suedia nuk rekomandon vaksinë kundër Kovid-19 për fëmijë të moshës prej 5 deri 12 vjet

- Suedia vendosi që të mos e rekomandojë vaksinën kundër Kovid-19 për fëmijë të moshës ndërmjet 5 dhe 12 vjet, njoftoi sot Agjencia Shëndetësore e Suedisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle