Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQ

Stuhia tropikale Mindi arriti deri në bregun amerikan

Stuhia tropikale Mindi ka arritur deri në bregun amerikan. Priten erëra me shpejtësi deri në 24 metra në sekondë ta godasin Floridën Veriore, Gjeorgjinë dhe Karolinën Jugore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle