0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

Stuhia tropikale Henri mbërriti në bregun verilindor të SHBA-së: Paralajmërim për uragane dhe vërshime

– Stuhia tropikale Henri dje mbërriti afër bregut verilindor të SHBA-së, duke e goditur me shi të rrëmbyeshëm dhe erë të fuqishme.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle