0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQEvropë SQ

Stuhia e fortë në Havai shkaktoi kaos – rrugë nën ujë, linja të dëmtuara të energjisë….

Stuhia e fortë e ndjekur me  erë të fuqishme dhe shi të fuqishëm ekstrem sot i përmbyti rrugët dhe i dëmtoi linjat e energjisë në mbarë Havain.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle