Ballkan SQBallkan.portal SQ

Stuhi e fortë në Slloveni, rrugë të përmbytura, apartamente, shkolla, nuk ka të lënduar

Një stuhi e fortë mbrëmë e goditi Slloveninë dhe përmbyti më shumë se 500 ndërtesa në Lubjanë. Shërbimet kujdestare morën më shumë se 2.700 telefonata nga qytetarët midis orës 20 dhe mesnatës, por sipas të dhënave të deritanishme nuk ka të lënduar, raportojnë mediat sllovene.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle