Ballkan SQBallkan.portal SQ

Stuhi e borës kaploi disa pjesë të Sllovenisë

Reshje të mëdha të borës në disa pjesë të Sllovenisë e vështirësuan komunikacionin, ndërsa të gjitha shërbimet dimërore dhe zjarrfikësit kanë shumë intervenime.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle