Evropë SQEvropë.Portal SQ

Studim: Kombinimi i vaksinave Astra Zeneka dhe Sputnik laj me efikasitet të lartë

Një studim i vogël klinik për përdorim të kombinuar të vaksinës së Astra Zeneksë dhe një doze Sputnik Lajt kundër Kovid-19 dëshmoi rritje të fuqishme të antitrupave tek shumë persona të testuar, publikoi sot Fondi rus për investime të drejtpërdrejta (FRID).

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle