0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMKD-AL SQ

Struga prej nesër në mbrëmje, 24 orë pa ujë

Për shkak të dislokimit të tubacionit të furnizimit me ujë, Struga prej nesër në mbrëmje, e gjatë 24 orëve të ardhshme do të jetë pa ujë, kumtoi ndërmarrja publike “Ujësjellësi dhe kanalizimi”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle