Ballkan SQBallkan.portal SQ

Stoltenberg u bëri thirrje liderëve të Ballkanit Perëndimor që të angazhohen në reformat

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, në ntervistën e sotme për gazetën malazeze "Pobjeda" u ka bërë thirrje liderëve të Ballkanit Perëndimor që të tregojnë përkushtim ndaj reformave dhe pajtimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle