Botë SQBotë.Portal SQ

Stoltenberg sërish i ftoi Rusinë dhe aleatët e NATO-s në bisedime të reja

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, sot deklaroi se i ftoi Rusinë dhe aleatët e Aleancës Veriatlantike në bisedime të reja për të parandaluar sulm të mundshëm rus ndaj Ukrainës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle