Botë SQBotë.Portal SQ

Stoltenberg: Prioritet është të tërhiqen njerëzit nga Kabuli

Prioritet i NATO-s është të tërheq njerëzit nga Kabuli dhe ta mbajë aeroportin në funksion, ka deklaruar sot sekretari i përgjithshëm i Aleancës, Jen Stoltenberg pas takimit virtual të ministrave për Punë të Jashtme të vendeve anëtare për gjendjen në Afganistan.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle