0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Stoltenberg: Po shqyrtojmë sistemimin e trupave plotësues në juglindje të NATO-s

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg dhe kryeministri i Maqedonisë së Veriut Dimitar Kovaçevski biseduan për situatën në kufirin e Rusisë me Ukrainën. Aleanca është e gatshme të dërgojë trupa plotësues në juglindje të Evropës, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle