0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Stoltenberg: Përdorimi i armës bërthamore nga ana e Rusisë është i papranueshëm

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg sot deklaroi se çdo përdorim i armës bërthamore është i papranueshëm dhe nëse Rusia i përdor, kjo do të ketë pasoja serioze.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle