0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Stoltenberg: NATO-ja po dërgon në Ukrainë ndihmë plotësuese në karburant dhe agregatë

Njeriu i parë i Aleancës, sekretari i përgjithshëm Jens Stoltenberg tha sonte në Bukuresht se krerët e diplomacive të anëtarëve të saj vendosën sot pasdite t'i dërgojnë Ukrainës ndihma shtesë në karburant dhe agregatë dhe shtoi se mbështetja për atë vend do të jetë afatgjatë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle