Evropë SQEvropë.Portal SQ

Stoltenberg: NATO-ja ka shumë opsione për përgjigje nëse Rusia përdor forcë kundër Ukrainës

- NATO-ja ka një numër të madh të opsioneve të përgjigjet nëse Rusia përdor forcë kundër Ukrainës, duke i përfshirë masat ekonomike, financiare dhe politike, deklaroi sot sekretari i përgjithshëm i Aleancës Jens Stoltenberg.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle