0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë Botë

Stoltenberg: NATO-ja e rrit gatishmërinë për t’iu përgjigjur çdo sulmi ndaj aleatëve

Samiti i jashtëzakonshëm i liderëve të NATO-s së bashku me partnerët nga Suedia dhe Finlanda përfundoi me dënim të ri të ashpër për pushtimin e Rusisë në Ukrainë dhe përforcimin e pranisë ushtarake të NATO-s në lindje, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle