0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Stoltenberg: NATO-ja dhe Ukraina do të nënshkruajnë marrëveshje për siguri kibernetike

 Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, sot i dënoi sulmet kibernetike mbi Qeverinë ukrainase.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle