0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Stoltenberg: NATO e rriti mbështetjen për BeH, Gjeorgjinë dhe Moldavinë pas agresionit rus ndaj Ukrainës

- Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg sot në Bukuresht deklaroi se agresioni rus ndaj Ukrainës solli mbështetje të rritur të Aleancës për Bosnjën e Hercegovinën, Gjeorgjinë dhe Moldavinë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle