Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Stoltenberg: NATO dhe Serbia janë partnerë të afërt, në Kosovë të gjitha palët të shmangin veprime të njëanshme

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg vlerësoi se Aleanca Veriatlantike është partner afatgjatë dhe i afërt i Serbisë, ndërsa kur bëhet fjalë për Kosovën, porositi se të gjitha palët duhet të jenë të qeta dhe të shmangin veprime të njëanshme, njofton korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle