0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Stoltenberg i ka premtuar Ukrainës dërgesa të armatimit të rëndë

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg konsideron se NATO nuk duhet të bëjë dallime në mes furnizimit me armatim mbrojtës dhe sulmues për Ukrainën, dhe i premtoi Kulebas se do të bisedojë për dërgesa të armatimit të rëndë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle