0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë Botë

Stoltenberg ka konvokuar takim të aleatëve të NATO-s për invazionin në Ukrainë

Shefi i Aleancës Atlantike të NATO-s e ka dënuar invazionin rus në Ukrainë, i cili filloi mbrëmë dhe konvokoi takim të aleatëve, njofton korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle