0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQ

Stoltenberg: Jemi të gatshëm për bisedime, por edhe për konflikt

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg i cili ka qenë mysafir në Këshillin atlantik në Uashington ku ka folur për Rusinë dhe Ukrainën, ka porositur se Aleanca është e gatshme të vazhdojë bisedimet me Moskën, por edhe në rast të invazionit rus në Ukrainë, njofton Al Xhazira.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle