0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Stoltenberg: Do të bëjmë gjithçka që nevojitet për t’i mbrojtur të gjithë aleatët

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, sot në Bukuresht paralajmëroi se Aleanca po e rrit praninë e saj nga Baltiku deri në Detin e Zi dhe se do të bëjë gjithçka që është e nevojshme për t'i mbrojtur të gjithë aleatët.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle