Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Stoltenberg-Blinken: NATO nuk është pjesë e konfliktit, por do t’o mbrojë aleatët

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg dhe sekretari shtetëror amerikan, Entoni Blinken, së bashku thanë se Aleanca është plotësisht e bashkuar dhe do të bëjë gjithçka për t'i mbrojtur vendet anëtare, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle