0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Stoltenberg: Asnjëherë nuk është vonë që Rusia të heqë dorë nga sulmi

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, i përshëndeti sanksionet e vendosura nga na e disa vendeve anëtare kundër Rusisë dhe shtoi se Aleanca do të vazhdojë ta mbështesë Ukrainën ushtarakisht dhe financiarisht, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle