0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Stoltenberg: Anëtarët e NATO-s duhet të jenë të bashkuara edhe përskaj mospajtimit rreth nëndetëseve

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg në Nju-Jork deklaroi se anëtarët e NATO-s duhet të mbesin të bashkuara edhe përskaj mospajtimit të prishjes së marrëveshjes për shitjen e nëndetëseve francezeve në Australi, si pjesë e partneritetit strategjik në mes SHBA-s, Britanisë së Madhe dhe Australisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle