0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Stojkovski: ISHMJ ka marrë pjesë në dhënien e lejes për shtyrjen e mbeturinave të rrezikshme në “Drislla”

U.d. drejtori i Inspektoratit Shtetëror të Mjedisit Jetësor (ISHMJ), Sreten Stojkovski sot në konferencë shtypi njoftoi se një dhjetë ditët e kaluara, pasi është emëruar në funksion ka marrë njohuri për dobësi dhe parregullsi në punën e institucioneve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle