0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Stojçev: KNJPT mund të shkëputet, qytetarët bullgarë të dëshpëruar nga Sllavi Trifonov

Në një intervistë për edicionin elektronik bullgar Faktor, politologu dhe lektori i njohur në Universitetin e Sofjes, Stojço Stojçev, komentoi se dështoi edhe ky mandat për formimin e qeverisë së Bullgarisë dhe se ishte e qartë se ky format i qeverisë së partisë "Ka një popull të tillë" nuk do të kalojë në Asamblenë Kombëtare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle