0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQ

Stoillkovski: Në kontestin me Sofjen nuk duhet të ndërmerren hapa në kundërshtim me rezolutën e Kuvendit

VMRO-DPMNE nuk ka njohuri për informacione jozyrtare se në Paris do të arrihet marrëveshje ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë, deklaroi zëdhënësi i partisë opozitare Naum Stoillkovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle