0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Stoev: Marrëdhëniet e BE-së me Ballkanin perëndimor nuk duhet të kufizohen vetëm në politikën e zgjerimit

Ministri bullgar i Punëve të Jashtme, Svetllan Stoev, sot i priti ambasadorët e vendeve anëtare të Bashkimit Evropian dhe u.d. Shef i përfaqësisë së Komisionit evropian në Sofje. kumtoi qendra për shtyp e Ministrisë bullgare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle